Tablet
TABLET LENOVO TAB M9 4GB 64GB
Availability:
54 disponibles
- ANDROID
- LENOVO,
- MOBIL,
- TABLET
$182,00
54 disponibles
$781,99 for 2 item(s)
Translator
Translator
Technical Specifications
| Brand | Apple |
| Item Height | 18 Millimeters |
| Item Width | 31.4 Centimeters |
| Screen Size | 13 Inches |
| Item Weight | 1.6 Kg |
| Product Dimensions | 21.9 x 31.4 x 1.8 cm |
| Item model number | MF841HN/A |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Speed | 2.9 GHz |
| RAM Size | 8 GB |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Hard Disk Technology | Solid State Drive |
| Graphics Coprocessor | Intel Integrated Graphics |
| Graphics Card Description | Integrated Graphics Card |
| Hardware Platform | Mac |
| Operating System | Mac OS |
| Average Battery Life (in hours) | 9 |
































