$804,98 for 2 item(s)
Tablets
TABLET LENOVO TAB ONE 4G LTE HELIO G85 4G 64GB WIFI 5 CAM 2MP 8MP 8.7 PULG
Availability:
Sin existencias
Translator
- MOBIL
- PROMOCIONES
- TABLET
$139,99 $150,00
Sin existencias
Translator
| Display/Pantalla: | 8.7 PULG RESOLUCION 1920X1200 |
| Almacenamiento: | 64GB |
| RAM: | 4GB |
| Conectividad: | 4G LTE WIFI 5 |
| Dimensiones(L/Al/An): | 0.7cm X 15.4cm X 23.5cm |
| Peso: | 0.36 KG |
| Sistema operativo: | ANDROID 14 |
Translator
Technical Specifications
| Brand | Apple |
| Item Height | 18 Millimeters |
| Item Width | 31.4 Centimeters |
| Screen Size | 13 Inches |
| Item Weight | 1.6 Kg |
| Product Dimensions | 21.9 x 31.4 x 1.8 cm |
| Item model number | MF841HN/A |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Speed | 2.9 GHz |
| RAM Size | 8 GB |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Hard Disk Technology | Solid State Drive |
| Graphics Coprocessor | Intel Integrated Graphics |
| Graphics Card Description | Integrated Graphics Card |
| Hardware Platform | Mac |
| Operating System | Mac OS |
| Average Battery Life (in hours) | 9 |
































